C-Tech Lexis

1024 x 768 px
Podsvietenie
Dotykový displej

• vynikajuca vecička, dobra cena

mal som smolu, dostal som nefungujúci neidentifikovateľný kus, ktorý na nič nereagoval. takže napriek dobrým recenziám som zažil sklamanie.
    problém nebude v samotnej čítačke, ale asi v systéme kontroly u výrobcu, inak by sa na trh nemohol (nemal) dostať vadný výrobok.
    ak by som chcel túto čítačku kúpiť, určite radšej v kamennom obchode aj s vyskúšaním. lenže tu je zasa iný problém - rozptyl medzi najnižšou a najvyššou cenou je obrovský, čo zasa svedčí skôr o nešikovnosti (nechcem hovoriť, že zámere) výrobcu. 94,80 - 126,43 - to je príliš veľa.

citačku som kupoval ako darček na čítanie wattpad. Aj ked zariadenie má android tak na googleplay sa nedalo dostať bezproblemovo ( teda aspon ja som nevedel). stránka wattpad tiež nešlo načítať. Nakoniec sa to podarilo, ale nainstalovalo sa to na kartu. Potom je to už v pohode a funguje.
    napriek tomu kúpu zariadenia neľutujem a na ten účel, čo som chcel by som kúpil znova

Veľkosť displeja
Rozlíšenie displeja
1024 x 768 px
Podsvietenie
Dotykový displej

C-TECH Lexis je dvojjadrová android čítačka elektronických knih s podsvietením, ktorá má nadštandardné technické parametre. Vďaka dvojjadrovému procesoru je práca s čítačkou veľmi svižná. Systém Android 4.2 Vám dáva priestor čitačku modifikovať podľa svojích predstáv a používať aplikácie na ktoré ste zvyknutí.

Je primárne čítačkou elektronických knih, k čomu ju predurčuje použitý 6" HD Carta display s technológiou elektronického atramentu. Lexis Vám však ponúka viac, než len čítanie kníh. Sťahujte aplikácie, počúvajte hudbu, hrajte hry, alebo sa pripojte na internet.

Vďaka dotykovej obrazovke je ovládanie veľmi ľahké. Pri čítaní kníh môžete ľahko obsah zvätšovať, vyvolávať kontextové menu, alebo pohodlne listovať. K tomu slúžia dve tlačidla po stranách čítačky. Uživateľské prostredie je prispôsobené tak, aby Vaše knižnica bola vždy prehľadná a práca s ňou bola čo najpríjemnejšia.

Podsvietený display si obľúbite. Večerné čítanie si vychutnáte bez potreby zapnutia nočnej lampičky. Vďaka výkonnej batérii dosahuje čítačka výdrž na jedno nabitie až jeden mesiac.

• CPU: Cortex-A9 dual core 1GHz

16 odtieňov šedej

• Dotyková obrazovka: Ano
  • Rozlíšenie displaya: 1024X768

Interná pamäť 8GB

SD karta: Podporovaná (32GB max)

Audio 3.5mm jack

USB Micro USB 2.0

WiFi (802.11b/g/n) 1700mAh Polymer Li-on batéria

Adaptér 5.0V,1A (nie je súčasťou dodávky)

Doba nabíjania 3 hodiny

Veľkosť: 117x171x9mm

Farba čierna

• Váha: 195g
  • Prevádzková teplota: 0°C- 50°C
  • Podporované formáty e-knih: PDF, EPUB , TXT, DJVU, HTML, RTF, FB2, DOC, MOBI, CHM
  • Foto formáty: PNG, JPG, TIFF ,BMP
  • Audio formáty: WAV , MP3
  • DRM: Adobe DRM
  • PDF reflow: Ano
  • Podporované jazyky: Česky, Slovensky, Katalánsky, Anglicky, Nemecky,Španielsky, Francúzsky, Taliansky, Maďarsky, Holandsky, Poľsky, Portugalsky, Rusky, Hebrejsky, Arabsky, Korejsky,Čínsky, Japonsky.
  • Obsah balenia: C-TECH Lexis čítačka, CZ/SK manuál, dobíjací kábel.

• vynikajuca vecička, dobra cena

• predčitanie v českom jazyku