PocketBook 700

Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 11 097 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,5 €92 % • 10 142 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • Viac variantov3,9 €100 % • 4 171 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,59 €90 % • 202 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,4 €95 % • 86 263 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 225 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma93 % • 662 recenziíĎalšie informácie

• prečíta všetky potrebné formáty
    • fajn veľký displej
    • dlhá výdrž, človek prečíta pár kníh, než bude musieť nabíjať
    • má pomalšie odozvy ako iná dotyková technika, ale s tým som počítal

Môj druhý pocketbook, predtým sme mali 6 palcový (zomrel prisadnutím človekom :)), ale táto 7 palcová verzia ma teší viac. Niekto asi namietne rýchlosť, ale s tým som počítal, že to bude pomalšie ako tablet alebo mobilný telefón. Stačí si zvyknúť. Čítačka inak prečíta prakticky všetko. Skúsil som aj predčítanie textu. Slovenčina bola poslabšia, ale dalo sa to zniesť, zato angličtina bola moc fajn. K softu viem len málo: Zatiaľ som na tom len čítal, ale páčilo sa mi, napr. riešenie záložiek. Človek môže dať viac záložiek a prepínať medzi nimi. To je zrejme štandard.

• , zakúpené v Alza.sk

• automatické otáčanie textu, podsvietenie s farebným vyvážením bielej od studenej až po takmer žltú, dobrý kontrast, vodeodolnosť

Veľkosť displeja
1600 x 1200 px
Podsvietenie
Dotykový displej
228 g

čítačka kníh • 7" uhlopriečka • E-ink dotykový displej • interná pamäť 64 GB • 23 podporovaných formátov vrátane grafických a zvukových • Bluetooth • Wi-Fi • USB-C • 15,5 × 13,4 × 0,8 cm (v × š × h) • hmotnosť 228 g • písanie poznámok • slovníky • prevod textu na reč až v 26 jazykoch • vodotesnosť IPX8 • SMARTlight

• , zakúpené v Panta Rhei.sk

Super

• prečíta všetky potrebné formáty
    • fajn veľký displej
    • dlhá výdrž, človek prečíta pár kníh, než bude musieť nabíjať
    • má pomalšie odozvy ako iná dotyková technika, ale s tým som počítal

• Ľahká obsluha
  • , zakúpené v Alza.sk

Všetky parametre z popisu tovaru súhlasia.
    Navyše zobrazuje aj formát AZW.
    Aktualizácia SW prebehla bez problému.
    Stiahnuté hlasy na čítanie textu CZ aj SK čítajú veľmi kvalitne.
    V porovnaní s predchádzajúcimi čítačkami reaguje svižnejšie vďaka 64GB pamäti
    Už som mal PB 902, 650 a 840 a táto je najlepšia.

• prehľadné prostredie
    • dobrá čitateľnosť