Pocketbook 740 InkPad 3

TOP 29 v kategórii Čítačky kníh

Pocketbook 740 InkPad 3

Produkt roku 2020 - Finalista
Vychutnajte si autentický vizuálny dojem i regulovanie jasu a teploty farieb. Moderná ergonomická čítačka umožní počúvanie hudby a audiokníh, ponúka rýchlejšiu odozvu i listovanie...
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Gorila.sk

Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 24 158 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 1 299 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €90 % • 416 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantZdarma1 745 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 186 838 recenziíĎalšie informácie

Nadšených čitateľov poteší vysoké rozlíšenie vytvárajúce autentický vizuálny dojem zodpovedajúci listovaniu v klasickej knihe. Technológia SMARTlight umožňuje regulovanie intenzity jasu i teploty farieb. Zariadenie podporuje formát MP3, vďaka čomu môžete pri čítaní počúvať hudbu alebo sa venovať audioknihám. Vyskúšajte aj funkciu Text-to-Speech, ktorá písaný text prevedie do hovoreného slova. Výkonný procesor zaisťuje rýchle listovanie, rýchlejšiu odozvu a stabilné prostredie pre prácu s ľubovoľnou aplikáciou. Čítačka disponuje vnútornou pamäťou a slotom pre pamäťovú micro SD kartu, takže sa do nej poľahky zmestí viac ako 2000 kníh. Prostredníctvom WiFi a služieb Dropbox, Send-to-PocketBook, PocketBook Sync a PocketBook Cloud si môžete stiahnuť akýkoľvek obsah bez pripojenia k počítaču.

Väčší displej E Ink Carta

Radi a často čítate? Vďaka väčšiemu displeju E Ink Carta s vysokým rozlíšením budete mať pocit, akoby ste listovali v klasickej knihe. Zariadenie tým šetrí vaše oči a sprostredkuje vám omnoho väčší zážitok z čítania.

Podpora MP3
1872x1404 px
Podsvietenie
Dotykový displej
210 g

Veľká spokojnosť. Pocketbook splnil moje očakávania.

• , zakúpené v Alza.sk

Batéria dlho vydrží, len pozor na krehkosť čítačky, je veľmi tenká a na predošlú som si na jej okraj nevedomky sadol tak, že som poškodil display.
    Keďže oprava nespadala do záruky (bola by stála viac ako polovica novej ), tak som radšej kúpil opäť novú a priplatil som poistku na náhodné poškodenie.
    Takže odporúčam tento krok každému, kto si túto podľa mňa vyhovujúcu čítačku chce užiť dlhú dobu.

• Darček pre dcéru,maximálna spokojnosť ,odporúčam

Ocenenie

Produkt roku 2020 - Finalista
Produkt roku 2019 - Finalista

Technológia SMARTlight

Regulujte úroveň jasu a takisto teplotu farby svetla. V automatickom režime funkcia ponúka tú najvhodnejšiu kombináciu intenzity a teploty svetla s ohľadom na časť dňa a biorytmus. Môžete si vytvoriť aj svoje vlastné nastavenia.
Technológia SMARTlight

Počúvajte audioknihy aj hudbu

Čítačka pomocou adaptéra micro USB podporuje formát MP3. V praxi to znamená možnosť počúvania hudby pri čítaní alebo sa môžete venovať audioknihám. Niektorí z vás nepochybne ocenia aj funkciu Text-to-Speech, ktorá písaný text prevedie do hovoreného slova.
Počúvajte audioknihy aj hudbu

Výkonný procesor Dual Core

O rýchle listovanie, rýchlejšiu odozvu a stabilné prostredie pre prácu s ľubovoľnou aplikáciou sa okrem pamäte stará aj výkonný procesor čítačky. Vďaka vnútornej pamäti a slotu pre pamäťovú micro SD kartu sa do zariadenia zmestí viac ako 2000 kníh v 17 najčastejšie používaných formátoch, vrátane grafických.
Výkonný procesor Dual Core

Ešte viac možností

Stiahnite si do čítačky akýkoľvek obsah bez pripojenia k počítaču. Umožní vám to WiFi a služby Dropbox, Send-to-PocketBook, PocketBook Sync a PocketBook Cloud. Knižnica zariadenia má pre vás pripravených 97 vopred nainštalovaných bezplatných elektronických kníh v 14 jazykoch. Nechýbajú ani slovníky Abbyy Lingvo umožňujúce preklad v 24 jazykových kombináciách.
Ešte viac možností

Lepšia než kedykoľvek predtým

Tento model je v porovnaní s predchodcami menší a ľahší. Akonáhle zatvoríte kryt čítačky, zabudovaný senzor ju uvedie do režimu spánku. Ušetríte tým batériu zariadenia.
Lepšia než kedykoľvek predtým

Moderný design, dokonalá ergonómia

Hladké zaoblené rohy, ostré hrany, mäkké dotykové časti, lesklé tlačidlá. Toto všetko je prísľubom moderného nadčasového designu. Pri listovaní v knihe vám pomôže dotykový displej alebo ergonomické tlačidlá umiestnené na prednej strane čítačky. Zabudovaný g-senzor umožňuje ľubovoľnú zmenu držania zariadenia zo zvislej do vodorovnej polohy.
Moderný design, dokonalá ergonómia

PocketBook predstavuje novú väčšiu 7,8 palcovou čítačku e-kníh InkPad 3 s displejom E Ink Carta™ a pokročilou funkciou SMARTlight. Oproti predchádzajúcim verziám je čítačka menšia a mimoriadne ľahká, váži iba 210 g.

Nová e-čítačka bola vytvorená tak, aby ponúkla pohodlie a komfort pre tých, ktorí radi veľa čítajú. Väčšia 7,8 palcový displej E Ink Carta ™ s rozlíšením 1404 x 1872 a 300 DPI vytvára realistický vizuálny dojem, ako pri čítaní klasickej papierovej knihy.

Technológia SMARTligh umožňuje nastaviť nielen úroveň jasu, ale aj teplotu farby nasvietenie. V automatickom režime ponúka Smartlight najvhodnejšiu možnosť intenzity a teploty farby svetla vzhľadom k dennej dobe a ľudskému biorytmu.

PocketBook inkpad 3 umožňuje tiež vytvoriť denné šablóny intenzity a farby nasvietenia v závislosti na rozvrhu a osobných preferenciách. Môžete vytvoriť a pomenovať neobmedzený počet takých denných šablon a pri zmene plánu a podmienok ľahko prepínať z jednej šablóny na druhú.

Nová e-čítačka podporuje pomocou adaptéra micro USB formát MP3. Pre užívateľov to znamená nielen pohodlnú príležitosť počúvať hudbu počas čítania, ale tiež počúvať napríklad audio knihy. Pocketbook inkpad 3 navyše podporuje funkciu Text-to-Speech, ktorá prevádza písaný text na hovorené slovo. Stačí si vybrať knihu a e-čítačka prečíta ľubovoľný textový súbor, nahraný v niektorom z podporovaných formátov.

Výkonný procesor Dual Core (2 × 1 GHz) a pamäť RAM 1 GB zaručujú rýchle otáčanie stránok, rýchlejšiu odozvu a stabilné prostredie pre prácu s ľubovoľnou aplikáciou. E-čítačka má 8 GB vnútornej pamäte a slot pre pamäťovú kartu microSD (až 32 GB), zmestí sa tak do nej viac ako 2000 kníh v 17 najpoužívanejších formátoch bez konverzie, rovnako ako súbory v grafických formátoch JPEG, BMP, PNG alebo TIFF.

Užívateľ môže vďaka vstavanému bezdrôtovému Wi-Fi pripojenie a službám Dropbox, Send-to-PocketBook, PocketBook Sync a PocketBook Cloud, ľahko a rýchlo stiahnuť akýkoľvek obsah bez pripojenia k počítaču. Knižnica čítačky obsahuje 97 vopred nainštalovaných bezplatných elektronických kníh v 14 jazykoch, z toho 7 v nemčine a 8 v angličtine. Predinštalované slovníky Abbyy Lingvo® umožňujú čítať a prekladať pomocou 24 jazykových kombinácií. Vstavaný senzor krytu umožňuje uviesť e-čítačku do režimu spánku jednoducho tým, že ho zatvorte. Tým zvýšite efektivitu využívania batérie.

PocketBook inkpad 3 je priekopníkom novej koncepcie dizajnu. Rafinovaný dizajn kombinuje protiklady - hladké zaoblené rohy a ostré hrany, mäkké dotykové časti a lesklé tlačidlá. Všetky tieto prvky tvoria elegantné a harmonický celok. Na prednej strane sú ergonomická tlačidlá pre otáčanie stránok, ktoré môžete zároveň otáčať aj pomocou dotykovej obrazovky. Vďaka vstavanému g-senzoru môžete ľubovoľne meniť držanie čítačky zo zvislej do vodorovnej polohy.

Čítačka PocketBook InkPad 3 je menšia a ľahšia, než jej predchádzajúce verzie. Pri rozmeroch 195 x 136,5 mm je jen 8 mm tenšia a váži iba 210 g.

PocketBook 740 InkPad 3 Tmavo hnedý

-WiFi
-Li-Pol baterie 1900mAh
-micro USB
-interná pamäť 8GB
-slot na pamäťové karty microSD

Dokumenty

4zákazníci neodporúčajú produkt

Veľká spokojnosť. Pocketbook splnil moje očakávania.

• , zakúpené v Alza.sk

• Darček pre dcéru,maximálna spokojnosť ,odporúčam
    • Velký pokrok v kvalitě displeje, možnost ovlivnění zabarvení nasvětlení displeje, Oproti předchozím modelům s 8 palcovým displejem působí menším dojmem, sympaticky snížena hmotnost čtečky.
    • Možná dělám něco špatně, ale při konfiguraci velikosti písma, a dalšího nastavení u jedné knihy se toto samé nastavení projeví při otevření dalších knih, což je velmi nepříjemné!!! (Toto je moje již třetí čtečka PB. Měl jsem PB Color Lux a PB 840 a u nich se dala každá kniha nastavit individuálně a navzájem se nastavení neovlivňovala !!! ) Při změně velikosti písma a ohraničení stránky u určitého formátu e-knihy, velmi zdlouhavé přepočítávání stránek.
  • , zakúpené v OKAY.sk

Po upgrade firmware na V6/2020 čítačka výrazne spomalila. Musel som sa vrátiť na V5/2019 a všetko je OK. Písal som o tom aj do PocketBook. Odpoveď: mám čakať na verziu 2021.

• , zakúpené v INGRAM

• ešte mám čítačku len krátko ale som mega spokojná, je rýchla (samozrejme že to nie je tablet) ale za mňa top vec, mám svoje knihy stále po ruke, je tenučká a ľahučká, baterku som ešte nenabíjala a furt drží, neťahá mi oči a to podsvietenie ne čítanie večer je úplne skvelé

škoda je len že nie je pri nej aj obal

• vacsi displey
    • velmi dobre rozlisenie
    • vodotesny

odporucam

• skvelá manipulácia
    • bez reklám
    • dobrá čitateľnosť bez zväčšenia
  • , zakúpené v Gigastore

• este sim nerozbalil. Je na vuanoce.

-praktická dostatočne veľká čítačka
    -podsvietený display